Často kladené otázky

logo

Otázky a odpovede

Uvedená sekcia slúži k prezentácii Vašich najčastejších otázok ohľadom výkonu našich služieb.
Ak ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.

1. Koľko stojí prvá vstupná prehliadka?

Vstupné vyšetrenie, konzultácie trvajú bežne do 20 min. Na vstupné vyšetrenie sa môžete rezervovať kontaktovaním nás na tel. č.: +421 951 872 181, emailom na info@fyziogo.sk alebo pomocou rezervačného formulára. Cenník vstupnej prehliadky ako aj ostatných služieb nájdete na podstránke: cenník služieb.

2. Aká je vaša adresa, kde sídlite?

Sídlime na ulici Dostojevského 1, 940 02 Nové Zámky. Sídlime v moderných novovybudovaných priestoroch. Nachádzame sa v uličke oproti firme AMV Slovakia s.r.o.. Pred areálom môžete bezproblémovo zaparkovať na súkromnom parkovisku. Pre presnejšiu predstavu si pozrite foto zariadenia zvonku alebo získajte trasu na google TU.

3. Aké sú vaše ponúkané služby?

Poskytujeme komplexnú rehabilitáciu všetkých medicínskych odborov: pediatria, neurológia, ortopédia, traumatológia, chirurgia, pneumológa. Zameriavame sa na fyzioterapie, rehabilitácie, terapie pre ženy, deti, športovcov, pre tehotné mamičky. Kompletný zoznam služieb nájdete na podstránke služby. Zlepšite svoje zdravie a predíďte možným ochoreniam. Rezervujte si konzultáciu ešte dnes.

4. V akom čase je možné objednať sa?

Informovať nás o Vašom záujme o rezervovanie stretnutia nás môžete kedykoľvek prostredníctvom zaslania emailu na info@fyziogo.sk alebo vyplnením rezervačného formulára. V čo najkratšom možnom čase Vás budeme kontaktovať naspäť s presnejším upresnením termínu Vašej návštevy. V prípade záujmu rezervovať si termín telefonicky, nás kontaktujte na tel. č.: +421 951 872 181. Telefonické rezervácie prijímame iba v pracovné dni od 19:00 - 20:00. Ďakujeme za pochopenie.

5. Dá sa u vás platiť kartou?

Nie. V našom zariadení momentálne nie je možné platiť platobnou kartou, kreditnou či debetnou. Za pochopenie ďakujeme.

6. Je možné v areáli zaparkovať osobné auto? 

Áno. V areáli zariadenia je možnosť bezplatne zaparkovať na súkromnom parkovisku. Parkovať je možné aj popri hlavnej ceste, kde nájdete dostatok miesta na zaparkovanie viacerých automobilov.

7. Môžem sa k vám objednať aj cez telefón? 

Áno. V prípade záujmu rezervovať si termín telefonicky, nás kontaktujte na tel. č.: +421 951 872 181. Telefonické rezervácie prijímame iba v pracovné dni od 19:00 - 20:00. Ak Vám tento čas nevyhovuje, kontaktujte nás na emailovú adresu info@fyziogo.sk, alebo vyplňte rezervačný formulár. Ďakujeme za pochopenie.

Rezervácia termínu