Služby

logo

Naše služby

Poskytujeme komplexnú rehabilitáciu všetkých medicínskych odborov:
pediatria, neurológia, ortopédia, traumatológia, chirurgia, pneumológa.

Diagnostika porúch pohyb. systému

Funkčná diagnostika porúch pohybového systému. Diagnostiku porúch pohybového systému robíme pre novorodencov, deti ale aj dospelých.

Rezervovať termín

Terapia porúch pohyb. aparátu

Terapia funkčných a štrukturálnych porúch pohybového aparátu sa zameriava na: svalové dysbalancie, poruchy pohyb. stereotypov a poruchy koordinácie.

Rezervovať termín

Lymfodrenáž

Medzi naše služby patrí aj manuálna a prístrojová lymfodrenáž. Liečba je vhodná na: detoxikáciu organizmu, redukciu tuku, opuchy končatín.

Rezervovať termín

Elektroliečba

Používame certifikovaný prístroj na: interferenčné, pulzné, diadynamické, galvanické prúdy, myorelaxáciu, ultrazvuk, kombinované terapie, laser, magnet.

Rezervovať termín

Trakcie

Trakčná liečba je pasívna metóda prerušovaného alebo kontinuálneho ťahu, ktorou liečime skoliózu, dekompresiu stavcov alebo bolesti chrbta.

Rezervovať termín

Kineziotaping

Pomocou špeciálnych lepiacich pások nalepených na kožu v problémovej oblasti úspešne liečime ťažkosti svalov, šliach, väzív a kĺbov.

Rezervovať termín

Svetelná terapia

Svetelnou terapiou certifikovaným prístrojom Bioptron, dokážeme posilniť imunitný systém, ovplyvniť biologické poruchy alebo eliminovať niektoré bolesti.

Rezervovať termín

Masáže

Príďte a zrelaxujte v rukách profesionálnej fyzioterapeutky. U nás sa zameriavame na masáže: klasické, športové, relaxačné i masáže mäkkých techník.

Rezervovať termín
Rezervácia termínu